Bangkok Pattaya Ethıad Havayolları Ile 5 Gece Tur Kodu 8566

Bangkok Pattaya Ethıad Havayolları Ile 5 Gece Tur Kodu 8566

5 Gece 7 Gün
Kalkış Tarihi : 09.11.2016
23.11.2016
30.11.2016
07.12.2016
14.12.2016
09-11-2016 - 15-11-2016 549 EUR 549 EUR 849 EUR 200 EUR 499 EUR 499 EUR
23-11-2016 - 29-11-2016 549 EUR 549 EUR 849 EUR 200 EUR 499 EUR 499 EUR
30-11-2016 - 06-12-2016 549 EUR 549 EUR 849 EUR 200 EUR 499 EUR 499 EUR
07-12-2016 - 13-12-2016 549 EUR 549 EUR 849 EUR 200 EUR 499 EUR 499 EUR
14-12-2016 - 20-12-2016 549 EUR 549 EUR 849 EUR 200 EUR 499 EUR 499 EUR

BANGKOK (2) - PATTAYA(3);

KIŞ DONEMİ

Ethiad Hava Yolları seferleri ile

02 , 09 , 16 , 23 , 30 Kasım ve 07 , 14 Aralık 2016 Hareket

5 Gece 7 Gun

1.Gun İSTANBUL - BANGKOK

Ataturk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Ethiad Hava Yolları kontuarı onunde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11.30 de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Ethiad Hava Yolları nın EY 96 sefer sayılı ucağı ile saat 14:15 de Abu Dhabi ye hareket, Yerel saat ile 20.15 de varış. Varışı takiben Ethiad Hava Yolları nın EY 406 sefer sayılı ucağı ile 23.25 de Bangkok a hareket.

2.Gun BANGKOK

Yerel saat ile sabah 09:10 da Bangkok havalimanına varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından ozel otobusumuz ile once Bangkok u yakından tanıyacağımız şehir turumuza başlıyoruz , turumuz sırasında dunyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yuksekliğiyle, Yatan Budha Heykeli, Oturan Budha Heykeli, Stupalar (mezar taşları), icinde gunumuzde de faaliyette olan masaj okulu bulunan Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve icinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı nı geziyoruz. Otobusumuzle yapılacak panoramik şehir gezisinde ise Cin Mahallesi, cicek pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland kralının Bangkok taki malikanesi goreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve dinlenmek icin serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin duzenleyeceği ekstra Kanal turu Gezisi ne katılabilirler (40 USD). Uzak Doğu nun Venedik i olarak bilinen Bangkok ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok un tarihi kanallarında ozel teknemiz ile dunyanın hicbir yerinde goremeyeceğiniz ilginc manzaraları gorme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar uzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin onunde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden once Bangkok un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun u panoramik olarak goreceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin duzenleyeceği ekstra Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı Gezisi ne katılabilirler (20 USD). Turumuzda once Tayland ın en buyuk deniz mahsulleri restoranına gidecek burada gunluk getirilen deniz mahsullerinden secerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı if it swims we have it; yani yuzuyorsa bizde vardır;. Yemeğin ardından Bangkok un en meşhur gece pazarı olan Cin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha cok taklit urunlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı na geciyoruz. Unlu alışveriş ve barlar sokağında guzel vakit gecireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Gezi bitiminde otele donuyoruz.

3.Gun BANGKOK

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin duzenleyeceği ekstra Yuzen Carsı Gezisi ne katılabilirler (45 USD).

Bu turumuzda Bangkok un dışına cıkarak yol uzerinde ilk once dunyaca tanınmış Siam İkizleri nin doğduğu Samut Songkram Kasabası nda bir Hindistan cevizi ciftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağactan yapılmış hediyelik eşyaları goruyoruz. Ayrıca icerdeki orkide bahcesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobus yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yuzen Carşı ya geliyoruz. Nehir uzerindeki kanoların icinde kurulan acık pazarı gorecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yuzen Carşı yı oğlen kapanana kadar geziyoruz. Donuş yolunda ağac oymacılığının en guzel orneklerinin bulunduğu ağac oyma atolyesini gezecek, burada gul ve tik gibi değerli ağacların sanatcıların elinde nasıl mukemmel bicimde şekillendiğini goreceğiz. Bangkok a donuş yolunda rehberinizin alacağı Tayland ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Gezi bitiminde otele donuyoruz. Aksam arzu eden misafirlerimiz rehberlerimizin duzenleyeceği ekstra yemekli Siam Niramit Show turumuza katılabilirler.(55 USD) Bangkok ‘un en popular gece kabaresi olan showdan once dunya mutfağı olarak hazırlanan acık bufe aksam yemeğimizi alıyoruz ardından Thailand kultur ve tarihini essiz kartografilerle izleyicisinin beğenisine sunan , Guinness rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi , 150 ‘nin uzerindeki danscı kadrosu ve dunya uzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir aksam vadeden Siam Niramit gosterisini izleyeceğiz. Gezi bitiminde otele donuyoruz.

4.Gun BANGKOK - PATTAYA

Kahvaltıyla başlayan gun Pattaya ya doğru başlayan yolculukla devam ediyor. Yol uzerinde bir mucevher fabrikası gezilerek burada Tayland da cıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mucevher haline getirildiğini goreceğiz, arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilecekler. Pattaya ya varışın ardından otelimize transferimiz gercekleşiyor. Oda dağılımdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin ekstra olarak duzenleyeceği Timsah Ciftliği Gezisi ne katılabilirler. (25 USD) Timsahlarıyla unlu Tayland da bulunan yuzlerce timsah ciftliklerinin icinden sizin icin sectiğimiz en ilgi cekici ve en guzeli olan Million Year Stone Park ı ziyaret ediyoruz. Timsah şov gosterisi tum inanılmazlığı ile seyrinize sunulacak. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin ekstra olarak duzenleyeceği unlu Alcazar Show unda unutulamayacak bir gece gecirme imkanını bulacaklar.(50 USD) Tayland da Lido tarzında sunulan bu ozel kabare şovunda değişen sahne dekorları kostumleriyle danscıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle gorsel şoleni izleyerek gecireceğiniz unutulmaz bir akşama hazır olun! Şov sonrası bir surpriz sizleri bekliyor. Daha sonra rehberiniz eşliğinde Pattaya yı yuruyerek yakından tanıyoruz. Gezi bitiminde otele donuyoruz.

5.Gun PATTAYA

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin duzenleyeceği oğle yemekli ekstra Mercan Adası Gezisi ne katılabilirler. (50 USD) Pattaya Sahili nden ozel surat teknelerimizle, palmiye ağacları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile butun gun turkuaz sularında yuzebileceğimiz Mercan Adası na gidiyoruz. Oğle yemeği ızgara balık, salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Gezi bitiminde otele donuyoruz.

6.Gun PATTAYA

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin duzenleyeceği ekstra Nong Nooch Tropik Bahce Gezisi ne katılabilirler. (35 USD) Tayland da yıllarca en iyi duzenlenmiş bahce odulu almış olan bu muazzam tropik bahcede cok sayıda fotoğraf cekeceğinizi garanti ediyoruz. Once Tay Kulturu nu yakından tanıyacağımız bir kulturel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu Gosterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolume gececek ve burada fillerin yaptıkları harika gosteriyi izleyeceğiz. Tayland ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra buyuleyici bahceyi gezecek ve ceşit ceşit orkidenin bulunduğu ozel bolumu goreceğiz. Oğleden sonra otele donuşumuz gercekleşiyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin duzenleyeceği ekstra Fil Safarisi Gezisi ne katılabilirler.(35 USD). Hayatınızda kac kere fil ustunde safariye cıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman icinde fillerle safari macerası başlıyor. Gezi bitiminde otele donuyoruz.

7.gun PATTAYA - BANGKOK - ISTANBUL

Kahvaltıdan sonra odaları boşaltıyoruz ve cıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. Ucuş saatimize bağlı olarak ozel otobusumuz ile Bangkok Havalimanı na transferimiz gercekleşiyor. Havalimani ‘na varışımızın ardından Ethiad Hava Yolları nın tarifeli ucuşu icin check-in ve bagaj işlemlerinden sonra EY 407 sefer sayili ucus ile 02:10 da Abu Dhabi ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 05:45 de Abu Dhabi ye variyoruz. Varışımızı takiben Ethiad Hava Yolları nın EY 97 sefer sayılı ucuşu ile 08.30 da İstanbul a hareket. Yerel saat ile 12.45 de Ataturk Havalimanına varış. Turumuzun sonu.


 
* Fiyatlar yayımlandığı 04.11.2016 tarihinde geçerlidir.
 • Ethiad Hava Yolları ile İstanbul -Abu Dhabi - Bangkok - Abu Dhabi - İstanbul ekonomi sınıfı ucak biletleri

 • Havalimanı vergileri

 • Secilen kategori otellerde Bangkok (2) Pattaya (3) toplam 5 gece kahvaltı dahil konaklamalar

 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

 • Panoramik Bangkok şehir turu

 • Profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri

 • Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Yurt dışı cıkış harcı bedeli

 • Her turlu otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 • Opsiyonel turlar

 • Muze ve oren yerleri giriş ucretleri

 • Tum oğle/akşam yemekleri ve icecekler