Flash Promosyon Sömestr Benelux Paris Onur Hy Ile

7 Gece 8 Gün Kalkış Tarihi
25.12.2016
27.12.2016
Tur Başlangıç - Bitiş İki Kişilik Odada Kişi Başı 3. Kişi Fiyatı Tek Kişilik Odada Kişi Başı Çocuk 
(0-2 Yaş)
Çocuk 
(2-6 Yaş)
Çocuk 
(6-12 Yaş)
 
3* Oteller
25-12-2016 - 01-01-2017 459 EUR 459 EUR 669 EUR 160 EUR 459 EUR 459 EUR  
27-12-2016 - 03-01-2017 459 EUR 459 EUR 669 EUR 160 EUR 459 EUR 459 EUR  
 
3* & 4* Oteller
25-12-2016 - 01-01-2017 529 EUR 529 EUR 779 EUR 160 EUR 529 EUR 529 EUR  
27-12-2016 - 03-01-2017 529 EUR 529 EUR 779 EUR 160 EUR 529 EUR 529 EUR  
FLASH PROMOSYON
SOMESTR DONEMİ
BENELUX & PARIS (Flex)
8 Gun 929 Km
PARİS (3) - BRUKSEL (2) - LUKSEMBURG- AMSTERDAM (2)
Onur Havayolları ile
25, 27 Ocak 2017 Hareket... 7 Gece
(Paris Gidiş - Amsterdam Donuş)
1 Gun ISTANBUL - PARİS
Ataturk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 08.30 da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Onur Havayollarının 8Q 265 sefer sayılı ucuşu ile 11.15 de Paris e hareket ve 13.55 de Paris e varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen ozel otobusumuzle panoramik şehir turu. Panoramik şehir gezisinde Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahceleri, Concorde Meydanı, dunyaca unlu alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Muze, Meclis binası, Napoléon un Mezarı, Orsay Muzesi, Louvre Sarayı ve Muzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Ceşmesi, Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, parfum muzesi gorulecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.
2. Gun PARİS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (80 Euro). Tam gunluk turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris in olduğu kadar Fransa nın da sembolu olan Eyfel Kulesine cıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi ne cıkıyoruz. Paris in en muhteşem binalarını yakından gorecek, Seine Nehri nin koprulerinin altından gecerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında gorulecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Muzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Muzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi ceken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti nden gecerek, gunumuzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine funikulerle cıkacağız. Burada Sacré-Coeur u (Adaklar Kilisesi) gordukten sonra, Ressamlar Meydanı nda portrenizi yaptırmak ve yemek icin serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfum, kozmetik urunleri ve saat alabileceğiniz Benlux mağazasına hareket ediyoruz. Benlux Mağazasından sonra, St Michel bolgesindeki Meryem Ana ya ithaf edilmiş olan dunyaca unlu Notre Damme Katedrali ni panoramik olarak goruyor ve Luksemburg Bahcelerini gormek uzere yolumuza devam ediyoruz. Luksemburg Bahcelerini gordukten sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris i gece panoramik olarak gorebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gosterisini izleyecek, tum dunyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees de dolaşacağız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gosterileriyle Paris gecelerinin en gorkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler icin ayrılmış ozel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.
3. Gun PARİS
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza (100 Euro), Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) katılabilirler.
Disneyland turumuzda; Main Street ve 19. Yuzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ulkesi ve Keşifler Diyarı goreceğimiz yerler arasında. Frontierland da, Perili Koşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tunelleri ve yıkılmaya yuz tutmuş koprulerden gecerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones un Olum Tapınağı nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları nı ziyaret edeceğiz. Dunyanın dort bir yanından cocukların bizler icin soyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir cevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar cekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin gecit toreninin ardından sezona gore kapanış saatlerine uygun olarak Paris e geri doneceğiz.
Louvre muzesi & Versaille Sarayı turumuzda ; Dunyanın en buyuk ve en unlu sanat muzesi olan Louvre u gezdikten sonra serbest oğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış unlu Versailles Sarayı gezimizde kralice Marie-Antoinette ve Kral 16. Louis nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı
galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş bircok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahcelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.
4. Gun PARİS- BRUKSEL
Sabah kahvaltının ardından Bruksel e hareket ve panoramik Bruksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Cin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu gorulecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinizde transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Brugge turuna katılabilirler (55 Euro). Dantel ve goblenleri ile unlu bu şirin ortacağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri nin enfes manzarasını gorme fırsatı bulacağız. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
5. Gun BRUKSEL -LUKSEMBURG
Sabah kahvaltısı ardından Luksemburg hareket ve panoramik Luksemburg şehir turu. Petrus vadisini, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dukler sarayı gorulecek yerler arasındadır .Tur sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak duzenlenecek olan Remich & Schengen turu (35 Euro) Turun ardından Bruksel e donuş serbest zaman ve geceleme otelinizde.
6. Gun BRUKSEL - AMSTERDAM
Sabah kahvaltının ardından Amsterdam a hareket ediyoruz ve varış sonrasında Amsterdam şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Cicek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve dunyaca unlu elmas fabrikası gorulecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak duzenlenecek Kanal turu (15 Euro). Turumuzun ardından Amsterdam a hareket otele yerleşme. Geceleme otelinizde.
7. Gun AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımız yarım gun ekstra olarak duzenlenecek Marken & Volendem turu (55 Euro) ve / veya Hollanda Trio turuna (55 Euro) katılabilirler. Marken Volendam turumuzda; eski balıkcı kasabası olan Volendam da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra kucuk bir ada olan Marken i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag ı goreceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.
8. Gun AMSTERDAM - ISTANBUL
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Ucak saatine bağlı olarak havalimanına transfer ve Onur Havayollarının 8Q 372 sefer sayılı ucuşu ile ile 14.55 de İstanbul a ucuş ve 19.25 de Ataturk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.
ONEMLİ NOTLAR
***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Gezi icin yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gun kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon icin secenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat once acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi donemlerde oteller belirtilen km lerden fazla mesafede kullanılabilir. Boyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gun once acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin musaitliğine gore verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan kucuktur. 3 Kişilik odalar 1 buyuk yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Acma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları icin Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya cocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek cocuk icin gecerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ulkenin kahvaltı kulturune uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, recel, ekmek, cay veya kahveden oluşan sınırlı bir monu ile sunulmakta olup gruplar icin gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı icin duzenlenen ve arac icinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan muze, oren yeri girişlerini icermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak uzere, tura denk gelen gun ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gercekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİL.COM sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya arac girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, icerik, kullanılacak arac katılımcı sayısına gore değişiklik gostermektedir. Ayrıca turların gunleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki muze, oren yerlerinin acık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına gore rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında duzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol uzerinde bulunan musait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol ustu dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon icin alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat once oğrenebilirsiniz.
*** Disneyland ekstra tur esnasında rehberlik hizmeti gidiş - donuş transferi esnasında verilecektir, Park icerisinde rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.
***Disneyland turu cift park yetişkin fiyatı 100 Euro, 3-11 yaş cocuk 75 Euro, 0-2 yaş ucretsizdir.
*** Paris ikonları turu yetişkin fiyatı 80 Euro, 3-11 yaş cocuk 40 Euro, 0-2 yaş ucretsizdir. Eiffel kulesinde 2. Kata cıkış mevcuttur. Arzu eden misafirler hava şartları musait olduğu takdirde tur esnasında kişi başı 6.5 Euro fark odeyerek 3. katına cıkabilirler.
*** Louvre Muzesi & Versaille sarayı turu yetişkin fiyatı 150 Euro, 3-11 yaş cocuk 75 Euro, 0-2 yaş ucretsizdir. Kısıtlı yerimiz olduğu icin turun ilk gunu rehber rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
VİZE
***T.C vatandaşları icin vize uygulaması vardır. Vize başvurusu icin seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport ile acentemizden Vize İcin Gerekli Evraklar; listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ulkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Turkiye den havayolu firması tarafından ucuşları gercekleştirilmeyebilir. Boyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
*** Yeşil pasaport sahipleri icin vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ulkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ulkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan TATİL.COM sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ulke sınır kapısında gumruk polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ulke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
***18 yaşından kucuk misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ulke giriş-cıkışlarında gorevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gosterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet gostermelerini tavsiye ederiz
TATİL.COM, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolu ne tabidir. Tarifeli ve ozel ucuşlarda rotar riski olabilir veya mevcut gezi ve ucuş oncesinde saatler değişebilir. TATİL.COM, bu değişiklikleri en kısa surede bildirmekle yukumludur. Yolcularımız ucuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası cocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli odemezler.
 • Havalimanı vergileri
 • Onur Havayolları ile İstanbul(IST) - Paris / Amsterdam - İstanbul(IST) parkurunda ucak bileti
 • Secilecek kategori otellerde oda kahvaltı konaklamalar
 • Alan/otel/alan transferleri
 • Ozel otobuslerimiz ile tum şehir transferleri
 • Amsterdam, Bruksel, Paris, Luksemburg, Koln de panoramik şehir turları
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel vergileri
 • Turist Şehir vergileri
 • Zorunlu sigorta ucreti
 • Vize ucreti, servis bedeli ( 120 EURO )
 • Her turlu kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı cıkış harcı bedeli
 • Muze ve oren yerleri girişleri
 • Sofor tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)