Flash Promosyon Sömestre Paris Disneyland Pgs Ile 30 Ocak Hareketli

4 Gece 5 Gün Kalkış Tarihi
30.01.2017
Tur Başlangıç - Bitiş İki Kişilik Odada Kişi Başı 3. Kişi Fiyatı Tek Kişilik Odada Kişi Başı Çocuk 
(0-2 Yaş)
Çocuk 
(2-6 Yaş)
Çocuk 
(6-12 Yaş)
 
 
30-01-2017 - 03-02-2017 559 EUR 559 EUR 739 EUR 160 EUR 509 EUR 509 EUR  
FLASH PROMOSYON
PARIS (2) & DISNEYLAND (2)
Somestre Donemi
Pegasus Havayolları ile 4 Gece
30 Ocak & 03 Şubat 2017 Hareket…
Disneyland Park ve Walt Disney Studyoları 2 gun ozel giriş bileti dahil !!!
1 Gun ISTANBUL - PARİS
Sabiha Gokcen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.00 de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 401 sefer sayılı ucuşu ile 10.50 de Paris e hareket. 12.40 ‘da varış bizleri bekleyen ozel otobusumuzle panoramik şehir turu. Yarım gunluk panoramik şehir gezisinde Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahceleri, Concorde Meydanı, dunyaca unlu alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı, Eiffel Kulesi, Askeri Muze, Alexandre III Koprusu, Meclis binası, Napoléon un Mezarı, Orsay Muzesi, Louvre Sarayı ve Muzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Ceşmesi, Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais , Petit Palais ,Comedie Francais, parfum muzesi gorulecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile rehber eşliğinde (yuruyerek/toplu taşıma ile) ekstra olarak duzenlenecek olan Romantik Paris turuna Yemeksiz (35 Euro) / Yemekli (65 Euro) katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris i gece panoramik olarak gorebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gosterisini izleyecek, tum dunyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees de dolaşıyoruz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
2. Gun PARİS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (80 Euro). Tam gunluk turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris in olduğu kadar Fransa nın da sembolu olan Eyfel Kulesine cıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi ne cıkıyoruz. Paris in en muhteşem binalarını yakından gorecek, Seine Nehri nin koprulerinin altından gecerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında gorulecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Muzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Muzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi ceken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti nden gecerek, gunumuzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine funikulerle cıkacağız. Burada Sacré-Coeur u (Adaklar Kilisesi) gordukten sonra, Ressamlar Meydanı nda portrenizi yaptırmak ve yemek icin serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfum, kozmetik urunler, saat alabileceğiniz Benlux mağazasına hareket ediyoruz. Benlux Mağazasından sonra, St Michel bolgesindeki Meryem Ana ya ithaf edilmiş olan dunyaca unlu Notre Damme Katedrali ni panoramik olarak goruyor ve Luksemburg Bahcelerini gormek uzere yolumuza devam ediyoruz. Luksemburg Bahcelerini gordukten sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gosterileriyle Paris gecelerinin en gorkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler icin ayrılmış ozel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde
3. Gun PARİS - DİSNEYLAND
Sabah kahvaltısının ardından Disneyland a transfer. Varısımızın ardından otele yerlesme. Ardından Disneyland a transfer. Main Street ve 19. Yuzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ulkesi ve Keşifler Diyarı goreceğimiz yerler arasında. Frontierland da, Perili Koşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tunelleri ve yıkılmaya yuz tutmuş koprulerden gecerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones un Olum Tapınağı nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları nı ziyaret edeceğiz. Dunyanın dort bir yanından cocukların bizler icin soyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir cevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar cekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Geceleme Otelinizde.
4. Gun DİSNEYLAND
Sabah kahvaltısının ardından Disneyland Park ve Walt Disney Studyolarında (cift park) tum gun eğlenme imkanı. Geceleme otelinizde
5. Gun DİSNEYLAND - PARİS - ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Ucak saatine bağlı olarak havalimanına transfer Bagaj, bilet ve gumruk işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 874 sefer sayılı ucuşu ile ile 17.10 da İstanbul a ucuş ve 22.35 de Sabiha Gokcen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.
ONEMLİ NOTLAR
***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Gezi icin yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gun kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
*** Fuar, Kongre, Konser veya ozel etkinlik gibi donemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Boyle bir durum gercekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gun once tarafınıza bilgi verilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon icin secenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat once acenteniz tarafından bildirilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin musaitliğine gore verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan kucuktur. 3 Kişilik odalar 1 buyuk yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Acma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları icin Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya cocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek cocuk icin gecerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ulkenin kahvaltı kulturune uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, recel, ekmek, cay veya kahveden oluşan sınırlı bir monu ile sunulmakta olup gruplar icin gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı icin duzenlenen ve arac icinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan muze, oren yeri girişlerini icermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak uzere, tura denk gelen gun ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gercekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİL.COM sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya arac girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, icerik, kullanılacak arac katılımcı sayısına gore değişiklik gostermektedir. Ayrıca turların gunleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki muze, oren yerlerinin acık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına gore rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında duzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol uzerinde bulunan musait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol ustu dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon icin alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat once oğrenebilirsiniz.
*** Disneyland ekstra tur esnasında rehberlik hizmeti gidiş - donuş transferi esnasında verilecektir, Park icerisinde rehberlik hizmeti bulunmamaktadır. *** Disneyland turu cift park yetişkin fiyatı 100 Euro, 3-11 yaş cocuk 75 Euro, 0-2 yaş ucretsizdir.
*** Paris ikonları turu yetişkin fiyatı 80 Euro, 3-11 yaş cocuk 40 Euro, 0-2 yaş ucretsizdir. Eiffel kulesinde 2. Kata cıkış mevcuttur. Arzu eden misafirler hava şartları musait olduğu takdirde tur esnasında kişi başı 6.5 Euro fark odeyerek 3. katına cıkabilirler.
*** Louvre Muzesi & Versaille sarayı turu yetişkin fiyatı 150 Euro, 7-11 yaş cocuk 75 Euro, 0-6 yaş ucretsizdir. Kısıtlı yerimiz olduğu icin turun ilk gunu rehber rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
*** Yemekli Romantik Paris Gece turumuzda menu 3 ceşitten olusan fix monudur. A la carte değildir. İcecek harictir
VİZE
***T.C vatandaşları icin vize uygulaması vardır. Vize başvurusu icin seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport ile acentemizden Vize İcin Gerekli Evraklar; listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ulkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Turkiye den havayolu firması tarafından ucuşları gercekleştirilmeyebilir. Boyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
*** Yeşil pasaport sahipleri icin vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ulkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ulkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan TATİL.COM sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ulke sınır kapısında gumruk polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ulke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
***18 yaşından kucuk misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ulke giriş-cıkışlarında gorevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gosterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet gostermelerini tavsiye ederiz
TATİL.COM, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolu ne tabidir. Tarifeli ve ozel ucuşlarda rotar riski olabilir veya mevcut gezi ve ucuş oncesinde saatler değişebilir. TATİL.COM, bu değişiklikleri en kısa surede bildirmekle yukumludur. Yolcularımız ucuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası cocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli odemezler.
 • Havalimanı vergileri
 • Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) - Paris - İstanbul (Saw) parkurunda ucak bileti,
 • Zorunlu sigorta ucreti
 • Secilen kategori otelde 4 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,
 • Alan/otel/alan transferleri, #61591; Panoramik Paris şehir turu
 • Profesyonel Turkce rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel vergileri
 • Turist Şehir vergileri
 • Disneyland Park ve Walt Disney Studyoları 2 gun ozel giriş bileti dahil!!!
 • Vize ucreti, servis bedeli (120 EURO),
 • Her turlu kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurt dışı cıkış harcı bedeli (15 TL),
 • Muze ve oren yerleri girişleri
 • Şofor tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)