Sömestr Donemı Maldivler Singapur Phuket Emırates Hy Ile

8 Gece 11 Gün Kalkış Tarihi
21.01.2017
26.01.2017
Tur Başlangıç - Bitiş İki Kişilik Odada Kişi Başı 3. Kişi Fiyatı Tek Kişilik Odada Kişi Başı Çocuk 
(0-2 Yaş)
Çocuk 
(2-6 Yaş)
Çocuk 
(6-12 Yaş)
 
3* ve 4* oteller (Maldivlerde FB Konaklama)
21-01-2017 - 31-01-2017 2114 EUR 2114 EUR 3114 EUR 305 EUR 2014 EUR 2014 EUR  
26-01-2017 - 05-02-2017 2114 EUR 2114 EUR 3114 EUR 305 EUR 2014 EUR 2014 EUR  
 
4* & 5* Oteller (Maldivlerde HB konaklama)
21-01-2017 - 31-01-2017 2314 EUR 2314 EUR 3614 EUR 305 EUR 2164 EUR 2164 EUR  
26-01-2017 - 05-02-2017 2314 EUR 2314 EUR 3614 EUR 305 EUR 2164 EUR 2164 EUR  
 
5* Oteller BB
21-01-2017 - 31-01-2017 2514 EUR 2514 EUR 4014 EUR 305 EUR 2364 EUR 2364 EUR  
26-01-2017 - 05-02-2017 2514 EUR 2514 EUR 4014 EUR 305 EUR 2364 EUR 2364 EUR  
SOMESTRE DONEMİ

MALDİVLER (3) & SİNGAPUR (2) & PHUKET (3)

Emirates Havayolları Tarifeli Seferi ile

21, 26 Ocak 2017 Hareket… 8 Gece

Avantajlı Paket Ekstra Geziler :375 Euro yerine 325 Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine odenir.)

(Gece Safarisi, Universal Studyoları , Phuket Fantasea, James Bond Adası, Phi Phi Adası, Fil Safarisi)

01.Gun İSTANBUL - DUBAİ

Ataturk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 17.00 da hazır bulunulması ve sonra Emirates Havayolları EK 122 sefer sayılı ucuş ile saat 19.05 te Dubai ye ucuş. Dubai yerel saati ile 01.20 de varış. Emirates Havayollarının EK 658 sefer sayılı ucağı ile 04.35 de Maldivler e hareket. Geceleme ucakta.

02.Gun DUBAİ - MALDİVLER

Yerel saat ile 09.45 te Maldivler e varış otelimize transfer. Hint Okyanusu nun en guzel takım adalarına sahip Maldivler de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda guneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

03.Gun MALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Hint Okyanusu nun en guzel takım adalarına sahip Maldivler de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda guneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

04.Gun MALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Hint Okyanusu nun en guzel takım adalarına sahip Maldivler de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda guneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

05./06.Gun MALDİVLER - SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Aksam saatlerinden Male havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Singapur a hareket. Singapura varisimiza istinaden ozel otobusumuz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

Sabah kahvaltısının ardından Singapur şehir turu icin hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binalarıve Merlion anıtı goreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Cin Mahallesi nde alışveriş icin kısa bir serbest zaman. Oğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği ‘ Sentosa Adası turuna katılabilirler. (75 Euro). Sentosa Singapur luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur un en buyuk adası. Otobusumuzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya guzel manzara eşliğinde geciyoruz. Ada uzerinde once Singapur un tarihinin anlatıldığı mumya muzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yuruyen bant uzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz buyuk akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gosterisini izleyeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği ‘ Gece Safarisi ‘ turuna katılabilirler. (55 Euro). Bu gezide dunyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış ceşitli canlıları goreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bolgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yuruyerek leopar yolu; denen yuruyuş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları cok yakından goreceğiz. Heyecan dolu bir aksam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

07.Gun SİNGAPUR - PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Oğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği Universal Studyoları; turumuza katılabilirler (90 Euro). Turumuzda sinema ekranından iceri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood studyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers ın da olduğu 18 film studyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Tur sonrası Singapur havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Singapur havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Phuket e hareket. ozel otobusumuz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

08.Gun PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek tam gunluk ‘ Phi Phi Adası turuna katılabilirler (70 Euro). Surat teknelerimizle Phuket in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağacları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio nun The Beach; filminin bazı bolumlerinin cekildiği Maya Bay; de denize girme ve guneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası nı ziyaret ediyoruz. Oğle yemeğimiz Phi Phi Adası nda. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra duzenleyeceği akşam yemekli Phuket Fantasea turuna katılabilirler. (60 Euro). Şov oncesi akşam yemeğimizi acık bufe olarak aldıktan sonra gosterinin yapıldığı tiyatro kısmına geciyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gosteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, ozel efektler, fil gosterisi ve Tay kulturunun masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını buyulu bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretcileri buyuleyen bu gosteride cok guzel bir gece gecireceğinizden eminiz. Otele donuşAkşam yine surat teknelerimizle otelimize donuş. Geceleme otelimizde.

09.Gun PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak duzenleyeceği ‘ James Bond Adası turuna katılabilirler. (70 Euro). Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir cok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Ozel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık bufe olarak teknemizde alacağımız oğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond Altın tabancalı adam; bolumunun cekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili goruyoruz, adadaki Musluman koylulerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf cektirmek icin serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yuzup sahilinde guneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına gore karar verilecek) Tur bitimi otelimize donuş. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak duzenleyeceği ;Simon Cabaret Show; turuna katilabilirler (30 Euro). Tayland in Lido tarzi bu en guzel kabare show unda, degisen sahne dekorlari, degisen kostumleriyle danscilari, muhtesem isik ve ses sistemleriyle gorsel, guzel bir aksam geciriyoruz. Show sonrasi bir surpriz sizleri bekliyor Geceleme otelimizde.

10./11.Gun PHUKET - DUBAİ - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak duzenleyeceği ‘ Fil Safarisi turuna katılabilirler (30 Euro). Doğal ortamda fillerin uzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 379 sefer sayılı ucuşu ile 00.50 de Dubai ye hareket. Yerel saat ile 04.30 da Dubai ye varış. Oğleden sonra Emirates Havayolları nın EK 123 sefer sayılı ucuşu ile saat 10.45 de İstanbul a hareket. Yerel saat ile 13.50 de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Gezi icin yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gun kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur TATİL.COM tarafından bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon icin secenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat once TATİL.COM tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi donemlerde oteller belirtilen km lerden fazla mesafede kullanılabilir. Boyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gun once TATİL.COM tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin musaitliğine gore verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan kucuktur. 3 Kişilik odalar 1 buyuk yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Acma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları icin Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya cocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek cocuk icin gecerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ulkenin kahvaltı kulturune uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, recel, ekmek, cay veya kahveden oluşan sınırlı bir monu ile sunulmakta olup gruplar icin gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı icin duzenlenen ve arac icinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan muze, oren yeri girişlerini icermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak uzere, tura denk gelen gun ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gercekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİL.COM sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya arac girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel TATİL.COM tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, icerik, kullanılacak arac katılımcı sayısına gore değişiklik gostermektedir. Ayrıca turların gunleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki muze, oren yerlerinin acık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına gore rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında duzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol uzerinde bulunan musait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol ustu dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** TATİL.COM, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolu ne tabidir. Tarifeli ve ozel ucuşlarda rotar riski olabilir veya mevcut gezi ve ucuş oncesinde saatler değişebilir. TATİL.COM, bu değişiklikleri en kısa surede bildirmekle yukumludur. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası cocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli odemezler.

Vize

T.C vatandaşları icin vize uygulaması vardır. Vize başvurusu icin seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport ile acentemizden Vize İcin Gerekli Evraklar; listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri icin vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ulkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ulkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan TATİL.COM sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ulkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Turkiye den havayolu firması tarafından ucuşları gercekleştirilmeyebilir. Boyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ulke sınır kapısında gumruk polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ulke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından kucuk misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ulke giriş-cıkışlarında gorevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gosterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet gostermelerini tavsiye ederiz.
 • İstanbul - Dubai - Male / Phuket - Dubai - İstanbul parkurunda Emirates Havayolları ile ekonomi sınıf ucak bileti

 • Maldivler - Singapur parkurunda Yerel havayolları ile ekonomi sınıf ucak bileti

 • Singapur - Phuket parkurunda Yerel havayolları ile ekonomi sınıf ucak bileti

 • Maldivler (3) & Singapur (2) & Phuket (3) toplam 8 gece konaklama

 • Maldivler de secilen otellere gore yemekler

 • Maldivler alan - otel - alan transferleri,

 • Maldivler de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)

 • Panoramik Singapur şehir turu(İngilizce olarak verilecektir)

 • Phuket te Turkce rehberlik hizmeti

 • Singapur ve Phuket parkurunda Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri

 • İngilizce veya Turkce lokal rehberlik hizmeti

 • Havalimanı vergileri

 • Maldivlerde Balayı ciftlerine ozel odaya meyve sepeti & şarap ikramı

 • Her turlu kişisel harcamalar ve otel ekstraları

 • Yurt dışı cıkış harcı bedeli

 • Rehber ve şofor tipleri, bahşişler

 • Programda ekstra olarak belirtilen cevre gezileri