Sömestre Dönemi Uzakdoğu Emirates Ile 20 Ocak 9 Gece

9 Gece 12 Gün Kalkış Tarihi
20.01.2017
Tur Başlangıç - Bitiş İki Kişilik Odada Kişi Başı 3. Kişi Fiyatı Tek Kişilik Odada Kişi Başı Çocuk 
(0-2 Yaş)
Çocuk 
(2-6 Yaş)
Çocuk 
(6-12 Yaş)
 
4* VE 5* OTELLER
20-01-2017 - 31-01-2017 1914 EUR 1914 EUR 2414 EUR 305 EUR 1814 EUR 1814 EUR  
SOMESTRE DONEMİ

BUYUK UZAKDOĞU

HONG KONG (3) & BANGKOK (2) & PHUKET (3) & SİNGAPUR (1)

Emirates Havayolları Tarifeli Seferi ile

20 Ocak 2017 Hareket 9 Gece

Avantajlı Paket Ekstra Geziler 1 : 685 Euro yerine 635 Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine odenir.)

Okyanus Parkı , Macau Turu , Yemekli Tekne Turu , Seafood Market Yuzen Carşı & Yılan Cifliği Gezisi , Phi Phi Adası James Bond Adası Turu , Fantasea , Sentsosa Adası , Gece Safarisi

20/21 Ocak İSTANBUL - DUBAİ - HONG KONG

Ataturk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates kontuarı onunde siz değerli misafirlerimiz ile saat 16.30 da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Havayolları nın EK 122 sefer sayılı ucuşu ile saat 19.05 te Dubai ye hareket. Saat 01.20 de Dubai ye varış. Saat 03.15 de Emirates Havayolları nın EK 382 sefer sayılı ucuşu ile Hong Kong a hareket. Yerel saat ile 14.30 da Hong Kong a varış. Panoromik Hong Kong şehir turu. Bu turumuz esnasında Abberden, Balıkcı Koyu, Victoria Tepesi, Repulse Bay gorulecek yerler arasındadır. Şehir turunun bitiminde otelimize transfer. Oda anahtarlarinin dağıtılmasının ardından dinlenmek icin serbest zaman. Geceleme otelimizde.

22 Ocak HONG KONG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan tam gunluk ‘ Macau Adası (145 Euro ) turuna katılabilirler. Bu turumuzda oncelikle otobus ile feribota bineceğimiz iskeleye hareket ediyoruz. Gemi ile yapacağımız 1 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından Macau Adası na varışızla birlikte panoromik ada turu. Bu turumuzda Guia Pisti (Macau Grand Prix sinin alanı), Tanrıca Kum Lam ın heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau Kulesi nden Penha Tepesi ne geciş, Porta Do Cerco (Cin ile Macau arasındaki bariyer kapısı), UNESCO Dunya Kultur Miras Listesi nde yer alan Macau şehir merkezi ve katedral gorulecek yerler arasındadır. Sonrasında dileyen misafirlerimiz şanslarını casinoda deneyebilirler. Tur bitimi otelimize transfer.

23 Ocak HONG KONG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Okyanus Parkı; turuna katılabilirler (75 Euro). Bu turumuzda Cin akrobasi gosterisini ve yunusların muthiş şovlarını seyredebilir, Hong Kong un muhteşem manzarası eşliğinde teleferiğe binebilirsiniz. Tur bitiminde otelimize geri donuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Yemekli Tekne; turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda rehberiniz eşliğinde otelimizden ozel otobusumuz ile hareket edip limandan teknemize biniyoruz. Muzikli ve yemekli olarak organize edeceğimiz bu gezide Hong Kong un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek guzel bir gece gecirme imkanı bulabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer.

24 Ocak HONG KONG - BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Serbest zamanınızda dunyaca unlu Harbour City , IFC MAL alışveriş merkezlerini gezebilir , dilediğinizce vakit gecirebilirsiniz. Rehberiniz tarafından verilen saatte buluşmanın ardından Hong Kong havalimanına geciyoruz. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından saat 21.15 te Emirates Havayolları nın EK 385 sefer sayılı ucağı ile Bangkok a hareket. Yerel saat ile 23.15 de varış ve otelimize transfer.

25 Ocak BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından şehir turu icin otelimizden hareket. Şehir turunda icinde dunyaca unlu 46 metre uzunluğu ve 15 metre yuksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve icinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı nı geziyoruz. Daha sonra Cin Mahallesi, Cicek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, ve Tayland ın şu andaki kralının Bangkok taki Malikanesi gorulecektir. Tur sonrası otelimize transfer. Oğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak duzenleyeceği Bangkok Kanal Gezisi; turuna katılabilirler (35 Euro). Bu tura katılmadan Bangkok gorulmuş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok un tarihi kanallarında ozel teknemiz ile dunyanın hicbir yerinde goremeyeceğiniz ilginc manzaraları gorme fırsatı. Tay lıların kanallar uzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin onunde kutsal kedi balıklarını besleyecek, ve gezimizi bitirmeden once Bangkok un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun u gezeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra duzenleyeceği ‘ Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler (15 Euro). Turumuzda once Tayland ın en buyuk deniz mahsulleri restoranına gidecek burda gunluk getirilen deniz mahsullerinden secerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı if it swims we have it; yani yuzuyorsa bizde vardır;. Yemeğimizin ardından Bangkok un en meşhur gece pazarı olan Cin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha cok taklit urunlerin (Rolex saat, Versace canta vs) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geciyoruz. Unlu alışveriş ve barlar sokağında guzel vakit gecireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Tur sonrası otelimize transfer.

26 Ocak BANGKOK - PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek Yuzen Carşı & Yılan Ciftliği; turuna katılabilirler (40 Euro). Bu turumuzda Bangkok un dışına cıkarak yol uzerinde ilk once dunyaca tanınmış Siam İkizleri nin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi ciftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağactan yapılmış hediyelik eşyaları goruyoruz, ayrıca icerdeki orkide bahcesini de gezebilirsiniz. Burdan hareket edip 10 dk civarında otobus yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Burdan teknelere binip nefis egzotik uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yuzen Carsı ya geliyoruz, nehir uzerindeki kanoların icinde kurulan acık pazarı gorecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yuzen carşıyı oğlen kapanana kadar geziyoruz. Ayrıca bir yılan ciftliğine uğrayacak, burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapılan ilginc bir gosteri izleyeceğiz. Donuş yolunda ağac oymacılığının en guzel orneklerinin bulunduğu ağac oyma atolyesini gezecek, burada gul ve tik gibi değerli ağacların sanatcıların elinde nasıl mukemmel bicimde şekillendiğini goreceğiz. Bangkok a donuş yolunda rehberinizin alacağı Tayland ın en meşhur tropic meyvelerinin tadına bakacaksınız. Tur bitiminde Phuket ucusumuz icin havalimanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Phuket e ucuyoruz. Phuket e varışımıza istinaden ozel otobusumuz ile otele transfer, oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.

27 Ocak PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek tam gunluk ‘ Phi Phi Adası turuna katılabilirler (70 Euro). Surat teknelerimizle Phuket in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağacları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio nun The Beach; filminin bazı bolumlerinin cekildiği Maya Bay; de denize girme ve guneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası nı ziyaret ediyoruz. Oğle yemeğimiz Phi Phi Adası nda. Akşam yine surat teknelerimizle otelimize donuş. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra duzenleyeceği akşam yemekli ‘ Phuket Fantasea turuna katılabilirler (60 Euro). Şov oncesi akşam yemeğimizi acık bufe olarak aldıktan sonra gosterinin yapıldığı tiyatro kısmına geciyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gosteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, ozel efektler, fil gosterisi ve Tay kulturunun masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını buyulu bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kulturden ziyaretcileri buyuleyen bu gosteride cok guzel bir gece gecireceğinizden eminiz. Otele donuş.

28 Ocak PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak duzenleyeceği ‘ James Bond Adası turuna katılabilirler (70 Euro). Gezi teknemizle ilk durağımız bir cok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Ozel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzarlarına şahit olacağınız bir mecara sizleri bekliyor. Acık bufe olarak teknemizde alacağımız oğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond Altın tabancalı adam; bolumunun cekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili goruyoruz, adadaki Musluman koylulerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf cektirmek icin serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız snorkel yapabileceğimiz, yuzup sahilinde guneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına gore karar verilecek) Tur bitimi otelimize donuş.

29 Ocak PHUKET - SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına hareket. Yol uzerinde bir mucevher fabrikası gezecek, Tayland da cıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mucevher haline getirildiğini goreceğiz. Tur bitiminde Phuket havalimanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Singapur a ucuyoruz. Singapur a varışımıza istinaden şehir turu; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı goreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Cin Mahallesi nde alışveriş icin kısa bir serbest zaman. Şehir turu sonrası otelimize hareket. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından dinlenmek icin serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği Gece Safarisi‘ turuna katılabilirler (55 Euro). Bu gezide dunyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış ceşitli canlıları goreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bolgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yuruyerek leopar yolu; denen yuruyuş parkurunu gezecek, burada leopard, dev yarasa gibi canlıları cok yakından goreceğiz. Heyecan dolu bir aksşm bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer.

30/31 Ocak SİNGAPUR - DUBAİ - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği ‘ Sentosa Adası turumuza katılabilirler (75 Euro). Sentosa Singapur luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur un en buyuk adası. Otobusumuzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya guzel manzara eşliğinde geciyoruz. Ada uzerinde once Singapur un tarihinin anlatıldığı mumya muzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yuruyen bant uzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz buyuk akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gosterisini izleyeceğiz. Oğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği Universal Studyoları; turumuza katılabilirler (90 Euro). Turumuzda sinema ekranından iceri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood studyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers ın da olduğu 18 film studyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Tur sonrası Singapur havalimanına hareket. Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Emirates Havayolları nın EK 349 sefer sayılı ucuşu ile saat 00.30 da Dubai ye hareket. Yerel saat ile 05.55 te Dubai ye varış. Saat 11.20 de Emirates Havayolları nın EK 123 sefer sayılı ucuşu ile İstanbul a hareket. Yerel saat ile 14.55 de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Gezi icin yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gun kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur TATİL.COM tarafından bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon icin secenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat once TATİL.COM tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi donemlerde oteller belirtilen km lerden fazla mesafede kullanılabilir. Boyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gun once TATİL.COM tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin musaitliğine gore verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan kucuktur. 3 Kişilik odalar 1 buyuk yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Acma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları icin Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya cocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek cocuk icin gecerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ulkenin kahvaltı kulturune uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, recel, ekmek, cay veya kahveden oluşan sınırlı bir monu ile sunulmakta olup gruplar icin gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı icin duzenlenen ve arac icinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan muze, oren yeri girişlerini icermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak uzere, tura denk gelen gun ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gercekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİL.COM sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya arac girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel TATİL.COM tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, icerik, kullanılacak arac katılımcı sayısına gore değişiklik gostermektedir. Ayrıca turların gunleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki muze, oren yerlerinin acık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına gore rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında duzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol uzerinde bulunan musait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol ustu dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** TATİL.COM, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolu ne tabidir. Tarifeli ve ozel ucuşlarda rotar riski olabilir veya mevcut gezi ve ucuş oncesinde saatler değişebilir. TATİL.COM, bu değişiklikleri en kısa surede bildirmekle yukumludur. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası cocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli odemezler.

Vize

T.C vatandaşları icin vize uygulaması vardır. Vize başvurusu icin seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport ile acentemizden Vize İcin Gerekli Evraklar; listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri icin vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ulkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ulkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan TATİL.COM sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ulkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Turkiye den havayolu firması tarafından ucuşları gercekleştirilmeyebilir. Boyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ulke sınır kapısında gumruk polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ulke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından kucuk misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ulke giriş-cıkışlarında gorevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gosterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet gostermelerini tavsiye ederiz.


 • Emirates Havayolları ile ile İstanbul - Dubai - Hong Kong - Bangkok // Singapur - İstanbul parkurunda ekonomi sınıf ucuşları,
 • Yerel Havayolları ile Bangkok - Phuket parkurunda ekonomik sınıf ucuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )
 • Yerel Havayolları ile Phuket - Singapur parkurunda ekonomik sınıf ucuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )
 • Yerel Havayolları ile Phuket - Bangkok parkurunda ekonomik sınıf ucuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )
 • Secilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 9 gece konaklama,
 • Tum havaalanı otel - havaalanı ve şehirlerarası transferler,
 • Otellerde welcome coctaili ( Tayland )
 • Otellerde bagaj taşıma işlemleri ( Tayland )
 • Hong Kong , Bangkok , ve Singapur da panoramik şehir tanıtım turu,
 • Havalimanı Vergileri.
 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
 • Yurtdışı cıkış harcı bedeli.