Ukrayna Da Yılbaşı Atlas Hy Ile 30 Aralık Hareketli

3 Gece 4 Gün Kalkış Tarihi
30.12.2016
Tur Başlangıç - Bitiş İki Kişilik Odada Kişi Başı 3. Kişi Fiyatı Tek Kişilik Odada Kişi Başı Çocuk 
(0-2 Yaş)
Çocuk 
(2-6 Yaş)
Çocuk 
(6-12 Yaş)
 
4* OTELLER
30-12-2016 - 02-01-2017 359 EUR 359 EUR 479 EUR 160 EUR 309 EUR 309 EUR  
ATLAS GLOBAL HAVAYOLLARI İLE
30 Aralık 2016 - 2 Ocak 2017
3 Gece 4 Gun
UKRAYNA DA YILBAŞI
Lviv (3)
1.Gun 30 Aralık 2016, Cuma İstanbul - Lviv
Ataturk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Exp-Ert kontuarında saat 08:00 de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları ile 11:15 de Lviv e hareket. 12:15 de varışımızı takiben şehir turumuz icin bizi bekleyen ozel otobusumuz ile yola cıkıyoruz. Şehir turumuz esnasında II. Dunya savaşında zarar gormemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yuz yıldan fazla sure Avusturya-Macaristan İmparatorluğu nun yonetiminde kalan Lviv, o donemde yapılmış ve bugun hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yonetiminde hemen hic kalmamış olan bu şehir, Ukrayna nın bambaşka bir yuzunu oluşturur. Opera Binası, Unlu Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı gorulecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
2.Gun 31 Aralık 2016, Cumartesi Lviv
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek Eczacılık muzesi, Cikolata Fabrikası ve Arsenal turuna (30 Eur) katılabilirler. Yuzlerce yıl once insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gosterildiği Eczacılık Muzesi ni, cikolataları dunyaca unlu olan Lviv de cikolataların uretiminin ziyaretcilere gosterildiği Cikolata Fabrikası nı ve Lviv de yuzlerce yıl boyunca farklı goruşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ve şehrin keşfedilmeyi bekleyen guzelliklerini, rehberlerimiz eşliğinde keşfedip bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını cıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz Ukrayna kulturunu keşfetmeye devam edebilir dileyen misafirlerimiz ise eğlenceye Lviv in en eğlenceli mekanlarında gune devam edebilirler. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra otelde Yılbaşı Gala Yemeği. (100 EUR) Sınırsız icki ve zengin menu ile eğlenceli bir akşam bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz Lviv in en eğlenceli mekanlarında yılbaşı gecesine devam edebilirler. MUTLU YILLAR!!! Geceleme otelimizde.
3.Gun 1 Ocak 2016, Pazar Lviv
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Yorucu ve eğlenceli gecemizin ardından dinlenme. Dileyen misafirlerimiz Lviv in antik merkezini gezmeye devam edebilir. Lviv e ozel hediyelik eşyalar alabilir, tematik kafelerinde eğlenceli bir gun gecirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
4.Gun 2 Ocak 2016, Pazartesi Lviv - İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Saat 15:45 de Lviv Havalimanı na transfer. Bilet, bagaj ve gumruk işlemlerinden ardından 18:15 da Atlas Global Havayolları ile İstanbul a hareket. 21:25 de İstanbul a varış. Turumuzun sonu. Eve hoşgeldiniz.
***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Gezi icin yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gun kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur TATİL.COM tarafından bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon icin secenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat once TATİL.COM tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi donemlerde oteller belirtilen km lerden fazla mesafede kullanılabilir. Boyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gun once TATİL.COM tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin musaitliğine gore verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan kucuktur. 3 Kişilik odalar 1 buyuk yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Acma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları icin Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya cocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek cocuk icin gecerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ulkenin kahvaltı kulturune uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, recel, ekmek, cay veya kahveden oluşan sınırlı bir monu ile sunulmakta olup gruplar icin gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı icin duzenlenen ve arac icinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan muze, oren yeri girişlerini icermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak uzere, tura denk gelen gun ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gercekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİL.COM sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya arac girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel TATİL.COM tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, icerik, kullanılacak arac katılımcı sayısına gore değişiklik gostermektedir. Ayrıca turların gunleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki muze, oren yerlerinin acık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına gore rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında duzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol uzerinde bulunan musait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol ustu dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** TATİL.COM, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolu ne tabidir. Tarifeli ve ozel ucuşlarda rotar riski olabilir veya mevcut gezi ve ucuş oncesinde saatler değişebilir. TATİL.COM, bu değişiklikleri en kısa surede bildirmekle yukumludur. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası cocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli odemezler.
 • Atlas Global havayolları ile IST - LWO - IST parkurunda ekonomi sınıfı ucuşlar,

 • Havalimanı vergileri,

 • 3 gece oda + kahvaltı konaklama,

 • Lviv de yapılacak olan şehir tanıtım turu,

 • Havalimanı - otel - havalimanı transferleri,

 • Tum transferler,

 • Otel vergileri,

 • Turkce rehberlik hizmetleri

 • Yurtdışı cıkış fonu - 15 TL,

 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,

 • Şofor ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)