Uzakdoguda 3 Ulke Ethiad Havayollarıyla 7 Gece 9 Gün

7 Gece 9 Gün
Kalkış Tarihi : 25.11.2016
25-11-2016 - 03-12-2016 1399 EUR 1399 EUR 1749 EUR 290 EUR 1349 EUR 1349 EUR

UZAKDOĞU DA 3 ULKE

SİNGAPUR (1) - PHUKET (4) - KUALA LUMPUR (2)

SONBAHAR DONEMİ

27 Ekim , 25 Kasım 2016 Hareket

Tiger Kingdom turu dahil!

7 Gece 9 Gun

 

1.gun İSTANBUL - ABU DHABİ

Ataturk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Ethiad kontuarı onunde siz değerli misafirlerimiz ile saat 12.00 da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Ethiad Hava Yolları nın EY 96 sefer sayılı ucağı ile saat 14:15 de Abu Dhabi ye hareket, yerel saat ile 20.15 de varış. Ethiad Hava Yollarının EY 470 sefer sayılı ucağı ile 22:05 de Singapur a hareket. Geceleme ucakta.

2.gun ABU DHABİ - SİNGAPUR

Yerel saat ile 09:55 de Singapur a varış. Varışın ardından yarım gunluk panoramik Singapur turumuz başlıyor. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Cin Mahallesi gorulecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Gece Safarisi turuna katılabilirler. (65USD) (Ulaşım+Giriş+Rehberlik). Turumuzda Singapur un yağmur ormanları icerisinde en iyi duzenlenme odulu almış ve dunyanın en buyuk acık hayvanat bahcelerinden biri olan Singapur Hayvanat Bahcesi nde Gece Safarisi; imkanı buluyoruz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.

3.gun SİNGAPUR - PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Sentosa Adası Turu na katılabilirler (85 USD) (Ulaşım+Rehberlik). Turumuzda teleferikle ulaşacağımız adada singapurun sembolu olan merlionu gorecek, buyuk akvaryumu ve Singapur tarihini anlatan mum muzesini gezecek ve sonrasında yerel hava yolu ile Phuket e hareket. Varışın ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gun PHUKET

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin duzenleyeceği tam gunluk ekstra Phi Phi adası Gezisi ne katılabilirler (80 USD) (Ulaşım + Rehberlik + Oğle Yemeği). Tayland ın belki de en egzotik adasına ozel surat teknesi ile tam gunluk bir gezi duzenliyoruz. Surat teknelerimizle Phuket in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı nda Makak maymunlarını goruyor ve binlerce renkli balık ile yuzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağacları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio nun The Beach filminin bazı bolumlerinin cekildiği Maya Bay de denize girmek ve guneşlenmek icin vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası nı ziyaret ediyor oğle yemeğimiz Phi Phi Adası nda alıyoruz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde

5.Gun PHUKET

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin duzenleyeceği ekstra James Bond Adası Gezisi ne katılabilirler (80 USD) (Ulaşım + Rehberlik + Oğle Yemeği). Gezi teknelerimizle ilk durağımız Phang-Na Koyu. Burada yoldaki Panak Adası, Hong Adası nın ve Phang Na Koyu nun muhteşem manzaralarına şahitlik ettikten sonra Tapu Adası nı ziyaret ediyoruz. James Bond filmlerinin Altın Tabancalı Adam bolumunun cekildiği bu adadaki meşhur kayayı ve sahili goruyoruz. Daha sonra oğle yemeğimizi teknemizde acık bufe olarak alıyoruz. Yemek sonrası Musluman koyunu ziyaret edip alışveriş yapabilmek icin serbest zaman verilecek. Oğleden sonra şnorkel yapabileceğimiz, yuzup sahilinde guneşlenip dinlenebileceğimiz Khai Nok Adası veya Naka Adası na gidiyoruz. (Hava şartlarına gore karar verilecek). Tur bitimi otele donuluyor. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin duzenleyeceği ekstra Simon Cabaret Gezisi ne katılabilirler (45 USD) (Ulaşım + Giriş). Uzak Doğu nun en guzel kabare tarzı gosterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, danscıları ve gosterişli kostumleri ile gorulmeye değer bir gosteri. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde

 

6.Gun PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından ozel otobusumuz ile Kaplan Ciftliği ne (Tiger Kingdom) hareket ediyoruz. Yerel yaban hayati parkinda kaplanları doğal yasam alanlarında gorebilir, yavru kaplanlarla fotoğraf cektirebilir, diğer hayvan ceşitlerini kendi ellerinizle besleyebilirsiniz. Ardından dunyanın en buyuk mucevher fabrikasını ziyaret ettikten sonra otelimize transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve dinlenmek icin serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin duzenleyeceği akşam yemekli ekstra Phuket Fantasea Gezisi ne katılabilirler (65 USD) (Ulaşım + Giriş + Akşam Yemeği). Phuket in en meşhur kabare gosterisine hazır olun! Şov oncesi akşam yemeğimizi acık bufe olarak aldıktan sonra gosterinin yapıldığı tiyatro kısmına geciyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gosteride; 4 boyutlu efektler, havada bale yapan danscılar, akrobasi, ozel efektler, 30 fil ile yapılan gorkemli gosterisi ve Thai Kulturu nun masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını buyulu bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kulturden ziyaretcilerini buyuleyen bu gosteride cok guzel bir gece gecireceğinizden eminiz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

7.Gun PHUKET - KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin duzenleyeceği ekstra Fil Safari Gezisi ne katılabilirler (40 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Hayatınızda kac kere fil ustunde safariye cıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman icinde fillerle safari. Tur sonrasında yerel hava yolları ile Kuala Lumpur a hareket. Varışın ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

8. Gun KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltısının ardından panoramik sehir turumuz sırasında Kral Sarayı, Cin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument gorulecek yerler arasında bulunmaktadır. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Malezya Gecesi Turuna katılabilirler (55 USD). Malezya nın geleneksel kulturel danslarını izleyebileceğiniz ve acık bufe Malezya mutfağının en guzel yemeklerinden yiyebileceğiniz şehrin en meşhur restoranına gidiyoruz. Gezimiz bol pazarlıkla alışveriş yapabileceğiniz Cin mahallesindeki gece pazarıyla devam edecek. Cin mahallesinden sonra kısa bir otobus turu yapılacak ve şehri gece ışıklar altında goreceğiz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

9.gun KUALA LUMPUR - ABU DHABİ - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış ve serbest zaman. Ucuş saatine bağlı olarak Havalimanına transfer. Ethiad Hava Yollarının EY 413 sefer sayılı ucuşu ile saat 02:20 de Abu Dhabi ye hareket. Yerel saat ile saat 06:05 de varış. Saat 08:55 de Ethiad Hava Yolları nın tarifeli seferi ile EY 97 sefer sayılı ucağı ile 12:40 da İstanbul Ataturk Havalimanı na varış ve turumuzun sonu.* Fiyatlar yayımlandığı 04.11.2016 tarihinde geçerlidir.
 • Ethiad Hava Yolları ile İstanbul-Abu Dhabi-Singapur / Kuala Lumpur-Abu Dhabi-İstanbul ekonomi sınıfı ucak biletleri

 • Yerel Hava Yolları ile Singapur - Phuket ucak bileti

 • Yerel Hava Yolları ile Phuket - Kuala Lumpur ucak bileti

 • Havalimanı vergileri

 • 4 ve 5* otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklamalar

 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

 • Tum şehirler arası transferler

 • Panoramik Singapur ve Kuala Lumpur şehir turları

 • Profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri

 • Yurt dışı cıkış harcı bedeli

 • Her turlu otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 • Opsiyonel turlar

 • Muze ve oren yerleri giriş ucretleri

 • Tum oğle/akşam yemekleri ve icecekler