Yılbası Berlın Turu Turk Hava Yolları Ile 29 Aralık Hareketlı 3 Gece

3 Gece 4 Gün Kalkış Tarihi
29.12.2016
Tur Başlangıç - Bitiş İki Kişilik Odada Kişi Başı 3. Kişi Fiyatı Tek Kişilik Odada Kişi Başı Çocuk 
(0-2 Yaş)
Çocuk 
(2-6 Yaş)
Çocuk 
(6-12 Yaş)
 
4* Holiday Inn Mitte Hotel vb.
29-12-2016 - 01-01-2017 549 EUR 549 EUR 774 EUR 150 EUR 479 EUR 479 EUR
YILBAŞI BERLİN TURU 1.PAKET
Berlin (3)
29 Aralık 2016 - 1 Ocak 2017
Turk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
Sabiha Gokcen Hareket !!
3 GECE / 4 GUN
1.Gun : İstanbul Sabiha Gokcen- Berlin // 29 Aralık 2016 Perşembe
Sabiha Gokcen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 08:00 de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Turk Hava Yolları nın tarifeli seferi TK 1729 ile saat 10:50 de Berlin e hareket. Saat 12:50 de Berlin e varış ve panoramik şehir turu. Batı Berlin de, Zoo İstasyonu, Kurfurstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schoneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu gorulecek yerler arasında. Doğu Berlin de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında gorulecek yerler arasında. Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Berlin de otelimizde.
2.Gun : Berlin // 30 Aralık 2016 Cuma
Otelde alınacak sabah kahvaltı sonrası tam gun serbest gun. Dileyen misafirlerimiz icin duzenlenecek olan ekstra Dresden turu. Bu turumuz icin Dresden e doğru yola cıkıyoruz. Yaklaşık 160 km surecek yolculuğumuz sonrası Dresden e varıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Almanya nın bu eşsiz şehri Dresden! Kuzeyin Floransa sı Dresden şehrinde nereye giderseniz guzel sanatlarla karşılaşırsınız. Elbe nehrinin kenarındaki bu şehre haklı olarak Elbe nin Floransa sı da denir: İtalya nın unlu metropolu gibi Dresden de cok sayıda dunya capında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugune dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapı, Guclu August doneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa nın en guzel su saraylarından biri olan Moritzburg, Dresden den yalnızca 10 km uzaklıkta kuzey yondedir: Sarayın parkında yuruyuş yapabilir ve hayaller kurabilirsiniz. Turumuz sonrası Berlin e doğru donuyoruz. Geceleme Berlin de otelimizde.
Dresden Turu 80 € kişibaşı
3.Gun : Berlin // 31 Aralık 2016 Cumartesi
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından gunumuz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Potstdamer Platz ve cevresi ile Sanssouci Sarayı turuna katılabilirler. Berlin e yarım saat (45 km) mesafedeki bu tarihi Alman Kenti Unesco Dunya Mirası Listesindedir. Şehir % 75 yeşil alan ile %25 binalar ve caddeleri icerir. Potsdam da yaklaşık 20 gol ve nehir vardır.Sanssouci Sarayı, Dikiitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kiliisesi,Tarihi değirmen Ende, Rus kolonisi Aexandrowka, Fransız Kiliesesi, St. Peter und Paul kilisesi, Potsdam turumuz esnasında gorilecek yerler arasıdadır. Turumuz sonrası Berlin deki otelimize donuş. Geceleme Berlin deki otelimizde.
Postdam Turu 65 € kişibaşı
4.Gun Berlin - Istanbul // 1 Ocak 2017 Pazar
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği transfer buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde otelin lobisinde buluşma ve ozel aracımızla Berlin Havalimanı na transfer. THY tarifeli seferi TK 1730 ile saat 13:50 de İstanbul a hareket. 17:40 ta İstanbul a varış ve turumuzun sonu. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle…
 • THY nın tarifeli seferleri ile İstanbul - Berlin gidiş/donuş ekonomi sınıfı ucak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Berlin de secilen kategori otelde 3 gece konaklamalar,
 • Sabah Kahvaltıları
 • Havalimanı - otel - havalimanı arası transferler,
 • Panoramik Berlin şehir turu,
 • Turkce rehberlik hizmeti
 • Yurtdışı cıkış fonu ( 15 TL )
 • Vize Ucreti (120 Eur)
 • Ekstra turlar,
 • Seyahat Sigortası ,
 • Kişisel harcamalar