Yılbası Ozel Parıs Turu Turk Hava Yolları Ile 29 Aralık Hareketlı 3 Gece

3 Gece 4 Gün Kalkış Tarihi
29.12.2016
Tur Başlangıç - Bitiş İki Kişilik Odada Kişi Başı 3. Kişi Fiyatı Tek Kişilik Odada Kişi Başı Çocuk 
(0-2 Yaş)
Çocuk 
(2-6 Yaş)
Çocuk 
(6-12 Yaş)
 
4* Novotel Est vb.
29-12-2016 - 01-01-2017 599 EUR 599 EUR 849 EUR 150 EUR 579 EUR 579 EUR
YILBAŞI OZEL !!! PARİS TURU
Paris (3)
TURK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
29 Aralık 2016 - 1 Ocak 2017
3 GECE / 4 GUN
1.Gun : İstanbul - Paris // 29 Aralık 2016 Perşembe
Ataturk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 04:40 ta buluşma ve bagaj - check-in işlemlerinin ardından THY nın TK 1821 sayılı seferi ile 07:40 ta Paris e hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından yerel saatle 10:25 te Paris e varış ve karşılanmanın ardından havalimanında bizi bekleyen ozel aracımızla panoramik Paris şehir turu icin hareket ediyoruz. Bu turumuzda gorulecek yerler arasında Opera Meydanı, Chaillot Meydanı, Madeleine Meydanı, Vendome Meydanı, Champs Elysees Caddesi, Etoile Meydanı, Zafer Takı, Concorde Meydanı, Eiffel Kulesi, Trocadero Meydanı vs. bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşmenin ardından serbest zaman. Geceleme Paris teki otelimizde.
2.Gun : Paris // 30 Aralık 2016 Cuma
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gun serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı.
Dileyen misafirlerimiz icin rehberimizin ekstra olarak duzenleyeceği Eiffel Tepesi&Seine Nehri&Ressamlar Tepesi Turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Paris in sembolu haline gelmiş olan Eiffel Kulesi ne cıkıp Paris i cıplak gozle veya teleskopla bir başka acıdan izleyebilme, Paris e hayat veren Seine Nehri uzerinde cıkacağımız yaklaşık 1 saatlik tekne turunda bolgenin en guzel yapılarını fotoğraflama ve gunumuzde bohem yaşamın, sanatın kalbinin attığı dunyaca unlu ressamlar tepesinde Paris in bir başka yuzunu gorme imkanımız olacak. Paris in en onemli ve simgesel ozelliklerini yakından tanımaya imkan veren bu turumuzdan sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz icin rehberimizin ekstra olarak duzenleyeceği dunyaca unlu Lido Kabare Show turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu : 80 € (Kişi Başı)
Lido Kabare Show : 170 € (Kişi Başı)
3.Gun : Paris // 31 Aralık 2016 Cumartesi
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gun serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı.
Dileyen misafirlerimiz icin rehberimizin ekstra olarak duzenleyeceği Disneyland turuna katılma imkanı. Cocukları olduğu kadar yetişkinleri de buyuleyen Disneyland da; Karayip Korsanları ndan uzay gemilerine, Amerikan kasabalarından maden ocaklarına kadar hayal gucunun erişebileceği her turlu macerayı oyun şeklinde deneyimleme imkanımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Disneyland Turu : 100 € (Kişi Başı)
4.Gun : Paris - İstanbul // 01 Ocak 2017 Pazar
Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Rehberimizin havalimanı transferi icin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde ozel aracımızla Paris Havalimanı na transfer ve THY nın TK1824 sefer nolu 14:55 te kalkışlı ucağıyla İstanbul a hareket. Yaklaşık 3,5 saat surecek bir yolculuğun sonunda saat 19:30 da İstanbul a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle.
 
 • Turk Havayolları Tarifeli seferi ile Istanbul - Paris gidiş donuş ekonomi sınıfı ucak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Paris te 4* otelde 3 gece konaklamalar
 • Sabah Kahvaltıları,
 • Havalimanı - Otel - Havalimanı arası transferler,
 • Panoramik Paris şehir turu,
 • Turkce Rehberlik Hizmeti
 
 • Yurtdışı cıkış fonu ( 15 TL )
 • Vize Ucreti (120 Eur)
 • Ekstra turlar, Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar,
 • Oğle ve akşam yemekleri, icecekler.